Media Internetowe

Zbudowaliśmy 20 własnych mediów internetowych, gdzie generujemy treści redakcyjne – teksty i materiały video – oraz prowadzimy działalność komercyjną promującą ofertę studiów dla szkół wyższych, wydziałów i instytutów. Prowadzimy także aktywność w mediach społecznościowych. Prowadzimy, moderujemy oraz wchodzimy w interakcje promując treści portalowe na Forum.Studia.net oraz rozpowszechniamy je poprzez globalne serwisy social media.

studia.net

Studia.net – obszerne kompendium wiedzy zarówno dla kandydata na studia, studenta, jak i absolwenta. W bogatej bazie artykułów znajdują się m.in. poradniki dotyczące wyboru ścieżki edukacji i kariery, opisy zawodów oraz treści poświęcone aktualnym wydarzeniom ze środowiska akademickiego.

forum.studia.net

Stworzone przez nas Forum.Studia.net to najszersze tematycznie i największe w Polsce specjalistyczne forum dla kandydatów na studia i studentów. Na forum prowadzimy działalność poradniczą, rekomendujemy ciekawe programy studiów i aktywne uczelnie, poprzez forum generujemy także zainteresowanie adekwatnymi treściami w całej naszej sieci portali.

kierunki.net

Kierunki.net – portal koncentrujący się na prezentacji programów studiów, a także nowych, ciekawych kierunków i specjalności.

edukacja.net

Edukacja.net – forum dyskusyjne skupiające się na treściach z zakresu systemu edukacji w Polsce (począwszy od edukacji wczesnoszkolnej)  i informacjach potrzebnych do zdania matury oraz na tekstach poradnikowych dla rodziców i nauczycieli. Można tutaj ponasdto znaleźć wyszukiwarkę korepetycji z terenu całego kraju.

studia.tv

Studia.tv – pierwszy w Polsce portal video poświęcony wyborowi ścieżki edukacji w szkolnictwie wyższym, uczelniom, studiowaniu oraz pracy.

uczelnie.net

Uczelnie.net – portal zawierający treści związane ze światem akademickim, aktywnością pozadydaktyczną polskich uczelni, aktywnością instytutów badawczych oraz działów R&D sfery biznesu. Zawiera treści związane z popularyzacją nauki, badaniami naukowymi, rozwojem kariery naukowej, współpracą nauki i biznesu oraz materiały na temat systemu szkolnictwa wyższego w Polsce.

podyplomowe-studia.net

Portal Podyplomowe.Studia.net zawiera bogatą ofertę studiów podyplomowych i MBA prowadzonych przez polskie uczelnie państwowe i prywatne. Osoby zainteresowane dalszym rozwojem zawodowym znajdą tutaj także szereg materiałów poradnikowych, które dotyczą aspektu wyboru kierunku, finansowania edukacji i rozwoju personalnego.

16

16 regionalnych portali akademickich – prezentujących ofertę uczelni z poszczególnych województw. Lista

Media społecznościowe

Kanały w mediach społecznościowych to efektywna platforma komunikacyjna, dzięki której możemy skutecznie budować zainteresowanie potencjalnych odbiorców treściami redakcyjnymi w naszych mediach internetowych. W swoich działaniach skupiamy się w głównej mierze na dostarczaniu użytkownikom treści eksperckich oraz materiałów poradnikowych związanych z tematyką edukacyjną i zawodową.

Kanał youtube studia.tv
FB-studia
FB-kierunki
FB-edukacja
FB-centrum
twitter